Giriş Yap

Başkanın Mektubu

Sevgili BAL Mezunları

Derneğimiz ikinci oluşumu ile 2012 den bu yana faaliyet göstermektedir. Aygül Abla tarafından davet ile döner gününde 12 nolu üye olarak ekibe dahil oldum. 91 Mezunuyum , 2 oğlum var ve büyük olan Yavuz en genç dernek üyemiz.

2013’de Coşkunöz toplantı salonlarında başlayan sürece İntam’da bulunan ofisimizde devam ediyoruz. Bu zaman zarfında Ahmet Bahadır, Hande Borçbakan ve Emre Sarandöl liderliğindeki ekipler ile güzel faaliyetler gerçekleştirdik. 630 üye sayısına ulaştık. 8 kişi ile başlayan burs sağladığımız öğrenci sayısı 50’ye ulaştı. Çeşitli etkinlik ve aktivitelerin yanında, döner günlerini de organize ettik. En fazla emek veren kişilerden biri olan Aygül Abla başta olmak üzere, tüm yönetim kurulları ve destek ekiplerine teşekkür ediyorum.

Artık sıra sizde dendi ve bu değerli görevi kabul ettik. Ekip olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Esra Kutlay, Algın Köşkdere, Nesrin Erdem, Tamer Çetin, Bülent Büyükarda ve Birsen Arıcı dan oluşan heyecanlı ve aktif olacağına inandığımız bir ekibimiz var. Bu kişiler sizler adına sürece liderlik edecekler. Tüm mezunlar beraberce hareket ederek başarılı ve anlamlı işler ile Derneğimize destek olmak durumundayız.

İyilik ve güzelliklerin bulaşıcı olduğunu düşünerek, olabildiğince geniş kapsamlı katılım ile güzel işler çıkartabilmek dileğimizdir. Sistemin döngüsünü sağlayan üye sayısı arttırımı ve üyelerin aidat ödemelerinin sürekliliği gerekli. Burada dönem temsilcilerine önemli görev düşmekte. Faaliyetleri yaymak ve ekipleri tetikeleme görevi onlarda. Ünivesiteye adım atmamızdaki temel taş olan okulumuzun bizlere katkısını, şehre, ülkeye ve dolayısı ile geleceğe katkı olarak geri vermeye çalışalım.

Hepinizi sevgi ile selamlıyor, başarılı ve güzel bir hayat diliyoruz..

Suat İLHANLAR

1992Görüntülenme : 161250

Katkı sağlayan BAL'lı firmalar Siz de BAL Burs'a katkı sağlayarak bu alanda yer almak için bizimle iletişime geçin.

Haberler için kaydolun!

BAL’lılardan haberdar olmak için abone olun