Giriş Yap

Yeni Web Sitemiz yayında...

Yeni Web Sitemiz yayında...

Güncellenerek günün teknolojisini de yakalayan yeni balmezunlari.org web sitemiz ile huzurlarınızdayız.

Değerli Mezunlarımız;

Sizlere daha iyi bir sunum yapabilecek bir tasarımla bize destek ve sponsor olan olan 92 mezunumuz Nesrin ERDEM'e (karegen.com) teşekkür ederek başlamak istiyoruz sözlerimize.

İletişim Koordinatörümüz Aygül ELAM'ın kısa bir notuyla da giriş yapalım; ''Bu sitenin yapımı ve işlemesi benim sorumluluğumda olduğu için birkaç satırla sizlere seslenmek istiyorum. Olası tüm yanlışlık ve aksaklıklar için şimdiden şahsım adına özür diliyorum. Beni bir kardeş, bir arkadaş ve bir abla olarak görmenizi ve her zaman samimi duygularla bana ulaşmanızı diliyorum. Her türlü sıkıntıyı özveriyle halletmeye çalışacağımdan emin olabilirsiniz. Zaman ve olanaklarım elverdiğince ben buradayım. Umarım sizlere mahcup olmam. Sevgiyle kalın…''

Şimdi de sizlere tüm detaylarıyla web sitemizi anlatmaya başlayalım.

Dernek üyelerimiz ‘Giriş Yap’ kısmından sitemizin tüm bölümlerini görüntüleyebilir ve aidatlarını takip edebilir. Bu alanda kullanılacağınız bilgiler derneğimizde kayıtlı mail adreslerinize iletilmiştir. 

Derneğimiz Bölümü:

* Başkanımızdan Mektup, Tüzüğümüz, yeni ve eski Yönetim Kurullarımız, Üyelerimiz ve dönemlerinden sorumlu olan Dönem Temsilcilerimizi bulabilirsiniz bu bölümde. Dönem Temsilcilerimizin görevi, derneğimizle dönemler arasında iletişimi kolaylaştırmak. Gönüllü olarak bu sorumluluğu alan mezunlarımıza buradan tekrar teşekkür ederiz. Eksik dönemlerin de en kısa sürede tamamlamasının öneminin farkındayız.

* 'Üye Kayıt' ile de siz mezunlarımızın üyelik işlemlerini kolaylaştırmayı hedefledik. Üye olmak için ekranda dolduracağınız 'Başvuru Formu'muzu indirerek ıslak imza ile derneğimize iletebilirsiniz. Diğer başvuru işlemlerini de gerçekleştirdikten sonra sizleri derneğimizin üyesi olarak görmek bizleri mutlu edecektir. 

* Burada BALBURS adını verdiğimiz ve Bursa Anadolu Lisesinden mezun olan üniversite öğrencilerine destek olduğumuz bölüm olacaktır. İster başvuru için, isterseniz katkı sağlamak için ayrı bölümler halinde açıklamalarımızı bulabilirsiniz.

Mezunlarımız Bölümü:

* Dönemlere ayrılmış tüm mezunlarımızı bulabileceğiniz renkli görsel bir platform ile sizlerleyiz. Dünden günümüze biz... Burada ulaşamadığımız mezunlarımız elbette olacaktır. Burayı sizlerle el ele zenginleştireceğiz; yeter ki bizlere gerekli tüm bilgileri aktarın. Bu da mesaj ile son derece kolaylaştırıldı.

* 'Neler Başarıyoruz' bölümü ile yazılı ya da görsel yayınları olan, basında yer alan, ödüller ile onurlandırılan, başarıları ile kendini tanıtmış mezunlarımızı burada bir arada görmeyi istedik. Bu bölümün çok kısa sürede bildirimleriniz ile çoğalacağından eminiz.

* ‘Kaybettiklerimiz’; vefat eden mezunlarımızı andığımız bu bölümümüz maalesef bizlerin de içini acıtmakta… 

* 'Şimdi Ne Yapıyoruz?' bölümü adından da anlayacağınız gibi tüm dernek üyelerimizin mesleki dayanışması hedeflenerek açılmış bölümümüzdür. Güncel verilerin iletilmesiyle güzel bir mesleki dayanışma elde edeceğimizden eminiz. Bu bölüm yalnızca üyelerimizin görebileceği şekilde düzenlenmiştir.

Okulumuz Bölümü:

* Kısa bir tarihçe ile okulumuz yer alıyor. Bu bölümde yer alan 2015 yılında bastırılan kitabımızı da PDF olarak okuyabileceksiniz. Kuruluşunda emeği geçenlerden, müdürlerinden, öğretmenlerinden mezunlarına kadar bir çeşitlilik içinde okulumuzu tanıyor ve tanıtıyoruz. 

* Bize emeği geçen öğretmenlerimizi de yine renkli bir görsellikle burada bulabilirsiniz. 

Haberlerimiz Bölümü:

* Derneğimizden Haberler bölümü bizi sizlere tanıtan bölümümüz. Neler yaptığımızı paylaşıyor, sizleri derneğimizin içine çekmeyi arzu ediyoruz. Bu arada yapmamızı istediğiniz her türlü etkinlik önerilerine de açığız.

* Döner Günlerimiz bizim için geleneksel buluşma demek. Bu günleri fotoğraf albümleriyle sizlere yaşatıyoruz. Her senenin döner günü resimlerine ulaşamasak da sizlerin sayesinde bunlara da sahip olacağımızı düşünüyoruz.

*Duyurular buradan sizlerle buluşacak. Genel duyuruları sizlere mail yoluyla iletmeyi de planlıyoruz. Sizlerin mezunlarımıza iletmeyi arzu ettiğiniz duyurular da bizi ulaştırdığınız takdirde burada yayınlanacaktır.

* Anılarımız, yalnızca dernek üyelerimizin görebileceği okul günlerimize ait bir foto galeridir. Bu bölümü de zenginleştirmek yine sizlerle mümkün olacaktır.

* Mezunlarımızdan Haberler: Sizlerden haberleri mümkün olduğunca çok yoğun bir şekilde hazırlamak istediğimiz bölüm. Yeter ki sizler bize ulaşın, isteyin; biz paylaşalım. 

Alışveriş Bölümü:

* Andaç ile hem BAL amblemli hediyelik eşyalara sahip olurken, hem de BALBURS'umuza da katkı vermiş oluyorsunuz. Online sipariş ile işimiz daha kolay. 

* BAL'lı İndirimler, biz dernek üyelerine sunulan bir ayrıcalık. Yeter ki sizler bahsi geçen yerlerde dernek kimlik kartınızı gösterin... 

Katkı Sağlayan BAL'lı Firmalar:

* Eğer siz BALBURS'umuza katkı verdiyseniz, bizler de firmanızın reklamını yaparak size küçük bir katkı sağlayalım, diyoruz bu bölümde. 

*Aidatlar: Sevgili dernek üyelerimiz; artık ödeme tarihleri ile ilgili hiç bir sıkıntıya yer yok. Üye Girişinden ulaşabileceğiniz panelinizden size ait her türlü veriyi kontrol edebilirsiniz. Yalnızca aklınızda bulunsun; ödemelerin işlenmesi haftanın belirli bir günü olacaktır. 

*Mesaj ile bizlere ulaşmak artık sitemiz üzerinden çok daha işlevsel.

Bu sitemizi bir tür kalıcı arşiv olarak düşünmenizi rica ediyoruz. Bu nedenle, sizlerin bizimle iletişim içinde olmanıza çok önem veriyoruz. Dönem Temsilcilerimiz yolu ile veya direk İletişim Koordinatörümüz Aygül ELAM aracılığı ile bizlere ulaşın ve hep birlikte sitemizi BAL Ailemize yakışır bir platform yapalım. 

Unutmayın; fikirleriniz, önerileriniz bizler için değerli. Bir mesaj uzağınızdayız.

Güzel günlerde görüşebilmek dileğiyle... Haydi, surf yapmaya; balmezunlari.org !

Bursa Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği

Yönetim Kurulu

NOT: Takip edebileceğiniz Sosyal Platformlarımız

https://www.facebook.com/groups/balmezunlardernegi

https://www.instagram.com/bursa_anadolu_lisesi/?hl=tr

https://www.linkedin.com/in/bursa-anadolu-lisesi-mezunlar-derne%C4%9Fi-07a683217/

https://twitter.com/aygulelam1981
    Sosyal Medyada Paylaş

Haberler için kaydolun!

BAL’lılardan haberdar olmak için abone olun